Відновлення роботи закладів дошкільної освіти Близнюківського району

Відповідно до ст.40 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», розпорядження Харківської обласної державної адміністрації від 22.05.2020 року № 272 «Про запобігання поширенню на території Харківської області коронавірусу COVID-19», протоколу від 22.06.2020 року №16 позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області, протоколу від 22.06.2020 року № 11 засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Близнюківського району Харківської області 25 червня 2020 року відновлюють роботу заклади дошкільної освіти в умовах карантину при наявності підготовленого персоналу, матеріально-технічного забезпечення та виконання тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), а саме:

1. Близнюківський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 2 «Сонечко» Близнюківської селищної ради Близнюківського району Харківської області;

2. Садовський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Веселка» Близ-нюківської селищної ради Близнюківського району Харківської області.

З 30 червня 2020 року відновлює роботу Близнюківський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 1 «Теремок» Близнюківської селищної ради Близнюківського району Харківської області.

Керівниками ЗДО розроблено план дій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період послаблення карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19).

Проведено моніторингове опитування батьків, або осіб, які їх замінюють щодо кількості дітей, які планують відвідувати заклади дошкільної освіти з 25 червня 2020 року. Прийом дітей у заклади дошкільної освіти буде здійснено за наявності довідки від сімейного лікаря. Перед початком роботи проводитиметься температурний скринінг всіх учасників освітнього процесу. Працівники закладів дошкільної освіти, в яких при проведенні температурного скринінгу виявлено температуру тіла понад 37,2°С або ознаки респіраторних захворювань, не допускатимуться до виконання обов'язків. Дітям при вході у заклад дошкільної освіти (початковий скринінг) та кожні 4 години (поточний скринінг), із занесенням показників у відповідні журнали довільної форми.  Діти, в яких виявлено температуру тіла понад 37,2 °С або ознаки респіраторних захворювань ізолювати з відповідним інформуванням медичного працівника та батьків, або осіб, які їх замінюють. При ізоляції важливо не допустити тривожних відчуттів у дитини та враховувати її психологічний стан.

Ранковий прийом дітей та передача дітей після закінчення дня на території закладу дошкільної освіти проводитиметься за межами його будівлі (за несприятливих погодних умов – на вході до приміщення). Батьки або особи, які їх замінюють, повинні одягати респіратор або захисну маску.

На входах до закладу дошкільної освіти організовано місця для обробки рук спиртовмісними антисептиками з концентрацією активно діючої речовини.

Розроблено адаптивний графік освітнього процесу, з метою недопущення об'єднання груп. Обмежено кількість дітей у групах, виходячи з можливості забезпечення належних протиепідемічних умов та контролю над їх дотриманням. Здійснюватиметься максимальне наповнення груп після послаблення карантину, відповідно до проєктної потужності закладу дошкільної освіти.

Забезпечено через мережу Інтернет, веб-сторінки сайтів закладів, ЗМІ, сторінок Facebook ознайомлення учасників освітнього процесу з нормативною документацією, яка регламентує роботу закладу дошкільної освіти під час карантинних заходів.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ :

ВИКОРИСТОВУВАТИ багаторазові (тканинні) рушники.

ВИКОРИСТОВУВАТИ м'які (м'яконабивні) іграшки.

ВИКОРИСТОВУВАТИ килими з довгим ворсом.

ПЕРЕБУВАТИ у вуличному взутті (без змінного) всередині приміщень.

ПРОВОДИТИ масові заходи (вистави, свята, концерти) за участі дітей з більш, ніж однієї групи та за присутності глядачів (відвідувачів);

ПРОВОДИТИ батьківські збори (окрім тих, що проводяться дистанційно).