Відділ освіти, молоді та спорту Близнюківської Районної Державної Адміністрації

Відновлення роботи закладів дошкільної освіти Близнюківського району

Відповідно до ст.40 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», розпорядження Харківської обласної державної адміністрації від 22.05.2020 року № 272 «Про запобігання поширенню на території Харківської області коронавірусу COVID-19», протоколу від 22.06.2020 року №16 позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області, протоколу від 22.06.2020 року № 11 засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Близнюківського району Харківської області 25 червня 2020 року відновлюють роботу заклади дошкільної освіти в умовах карантину при наявності підготовленого персоналу, матеріально-технічного забезпечення та виконання тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), а саме: 

1. Близнюківський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 2 «Сонечко» Близнюківської селищної ради Близнюківського району Харківської області;

2. Садовський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Веселка» Близ-нюківської селищної ради Близнюківського району Харківської області.

      З 30 червня 2020 року відновлює роботу Близнюківський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 1 «Теремок» Близнюківської селищної ради Близнюківського району Харківської області.

     Керівниками ЗДО розроблено план дій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період послаблення карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19).

       Проведено моніторингове опитування батьків, або осіб, які їх замінюють щодо кількості дітей, які планують відвідувати заклади дошкільної освіти з 25 червня 2020 року. Прийом дітей у заклади дошкільної освіти буде здійснено за наявності довідки від сімейного лікаря. Перед початком роботи проводитиметься температурний скринінг всіх учасників освітнього процесу. Працівники закладів дошкільної освіти, в яких при проведенні температурного скринінгу виявлено температуру тіла понад 37,2°С або ознаки респіраторних захворювань, не допускатимуться до виконання обов'язків. Дітям при вході у заклад дошкільної освіти (початковий скринінг) та кожні 4 години (поточний скринінг), із занесенням показників у відповідні журнали довільної форми.  Діти, в яких виявлено температуру тіла понад 37,2 °С або ознаки респіраторних захворювань ізолювати з відповідним інформуванням медичного працівника та батьків, або осіб, які їх замінюють. При ізоляції важливо не допустити тривожних відчуттів у дитини та враховувати її психологічний стан.

       Ранковий прийом дітей та передача дітей після закінчення дня на території закладу дошкільної освіти проводитиметься за межами його будівлі (за несприятливих погодних умов – на вході до приміщення). Батьки або особи, які їх замінюють, повинні одягати респіратор або захисну маску.

        На входах до закладу дошкільної освіти організовано місця для обробки рук спиртовмісними антисептиками з концентрацією активно діючої речовини.

     Розроблено адаптивний графік освітнього процесу, з метою недопущення об'єднання груп. Обмежено кількість дітей у групах, виходячи з можливості забезпечення належних протиепідемічних умов та контролю над їх дотриманням. Здійснюватиметься максимальне наповнення груп після послаблення карантину, відповідно до проєктної потужності закладу дошкільної освіти.  

Забезпечено через мережу Інтернет, веб-сторінки сайтів закладів, ЗМІ, сторінок Facebook ознайомлення учасників освітнього процесу з нормативною документацією, яка регламентує роботу закладу дошкільної освіти під час карантинних заходів.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ :

ВИКОРИСТОВУВАТИ багаторазові (тканинні) рушники.

ВИКОРИСТОВУВАТИ м'які (м'яконабивні) іграшки.

ВИКОРИСТОВУВАТИ килими з довгим ворсом.

ПЕРЕБУВАТИ у вуличному взутті (без змінного) всередині приміщень.

ПРОВОДИТИ масові заходи (вистави, свята, концерти) за участі дітей з більш, ніж однієї групи та за присутності глядачів (відвідувачів);

ПРОВОДИТИ батьківські збори (окрім тих, що проводяться дистанційно).« повернутися до списку новин