Новини з Криштопівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата: 21.11.2017 14:57

21 листопада 2017 року було проведено  екскурсії в музей Криштопівської  ЗОШ до стенду "Небесна Сотня". Присутні зібралися, щоб в скорботі схилити низько голови перед обличчями людей різного віку, яких було вбито на Майдані у лютому 2014 року. Кожен із Небесної Сотні мали свою сім’ю, батьків, друзів, захоплення і невідкладні справи. Але поклик їхньої душі саме в цей час призвав їх до боротьби за незалежність, за вільну Україну. Тому ми повинні знати цих людей в обличчя, а спогади про ті страшні події ми зобов’язані передавати своїм нащадкам, щоб не залишити байдужим жодної людини. І мовчки сотня нескорених героїв відходила у чисті небеса і погляди знесилених мільйонів дивились вслід братам, батькам, синам.

Футболісти Криштопівської ЗОШ І-ІІІ ступенів взяли участь у змаганнях з мініфутболу, які було проведено на базі Уплатнівської школи. Команда учнів 5-6 класів посіли ІІ місце у турнірі.  Наступна  спортивна зустріч відбудеться зі стрітболу і пройде 5 грудня 2017 року.