Учні 1 класу Олексіївської ЗОШ відсвяткували знаменну подію в своєму житті - успішне закінчення першого року навчання

Дата: 23.05.2019 15:02

22 травня 2019 року учні 1 класу (кл.керівник Батичко Ж.В.) відсвяткували знаменну подію в своєму житті - успішне закінчення першого року навчання.

Перший клас - найцікавіша і найхвилююча сторінка шкільного життя, але прийшов час прозвітувати про свої успіхи і досягнення.

Гостями на святі були учні 2-3 класів. Цікаві конкурси, навчальні вправи-ігри, веселі пісні підтвердили, що за час навчання діти стали справжніми школярами, багато чому навчилися, багато чого дізналися нового, подорослішали, і сьогодні впевнено крокують по рідній школі.

На порозі другого класу всіх першокласників привітав директор школи Батичко В.М. Кожному учневі він вручив диплом про закінчення першого року навчання.

Завершилося свято, за традицією початкової школи, солодким столом для всіх учнів і дзвінким словом "Здрастуй, літо!"