День Гідності та Свободи України в Близнюківській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата: 21.11.2017 15:03

Сьогодні 21 листопада 2017 року в Близнюківській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися заходи до Дня Гідності та Свободи України. В цей день учні школи приєдналися до відзначення Всесвітнього Дня Гідності, наймасштабнішого європейського проекту, який в Україні відзначається вже втретє і об'єднує біля 60 країн світу. Присутні з цікавістю і хвилюванням слухали  своїх однолітків, які розповідали історії про гідність. З особливим трепетом  і вдячністю згадали про  Героїв Небесної Сотні, котрі стали символом утвердження прагнень до європейськиї цінностей. Майдан 2004 року, революція 2013 року - Революція Гідності - це надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою гідність, своє прагнення до свободи. Історія про гідність може бути "великою" або "маленькою". "Маленькі" історії та само важливі як і великі, тому що у світі немає незначних речей. Так ми рухаємо світ уперед.