Ярмарок професій у Садовській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата: 02.12.2018 15:05

22 листопада 2018 року відбувся захід «Ярмарок професій», який проводився в Садовській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

На заході були представники відділів та служб Близнюківської РДА, Близнюківського відділу ДРАЦСу, органів місцевого самоврядування, Близнюківської ЦРЛ, військомату, поліції.

По закінченню заходу начальником служби у справах дітей Близнюківської РДА спільно з начальником Близнюківського бюро правової допомоги, фахівцем Близнюківського РС філії «Центр пробації» в Харківській області та спеціалістом Близнюківського відділу ДРАЦСу проведено бесіду з учнями 7-11 класів на тему: «Ми проти булінгу». Під час бесіди діти дізналися, що таке «булінг», обговорювали проблему булінгу серед підлітків, які бувають види булінгу, вчилися відрізняти булінг від звичайного конфлікту та як діяти, якщо став жертвою булінгу.