У Верхньосамарській ЗОШ І-ІІІ ст. був проведений тренінг на тему «Правда про СНІД»

Дата: 01.12.2017 15:06

Проблема ВІЛ/СНІДу є, на жаль, актуальною та гострою для нашого суспільства. Темпи зростання кількості ВІЛ інфікованих вражають, адже кожні 12 секунд одна людина інфікується, а кожні 16 секунд одна людина помирає… 1 грудня у Верхньосамарській ЗОШ І-ІІІ ст. був проведений  тренінг на тему «Правда про СНІД» для учнів 9-11 класів. Метою заходу було інформувати учнів про можливі шляхи передачі ВІЛ інфекції та засоби захисту, вивчення та розуміння проблеми ВІЛ/СНІДу, розкриття  питань толерантності по відношенню до ВІЛ інфікованих людей. Завдяки атмосфері довіри, які склалася – діти відкрито висловлювали власні бачення проблеми та аргументували свої позиції. Вразило єдине – багато чого вони чули вперше… Що одразу наштовхує на висновок – ми неодмінно будемо працювати в даному напрямку, адже якщо це врятує хоча б одне життя – воно того варте. Чи не так?