A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Близнюківської селищної ради

Районний конкурс екологічних агітбригад «Країні Юннатії - 95 років»

Дата: 04.02.2020 15:08
Кількість переглядів: 22

     31 січня 2020 року у Близнюківському Будинку дитячої та юнацької творчості завершився районний конкурс екологічних агітбригад. Цьогорічна тематика виступів шкiльних екологiчних агiтбригад: «Країні Юннатії - 95 років»

     У конкурсі взяли участь п’ять екологічних агітбригад. Відкрила конкурс та представила команди Шаповал Анастасія, вихованка Будинку творчості, яка в своєму виступі звернула увагу на екологічні проблеми людства, які потрібно вирішувати негайно. Перед початком виступів команд всім присутнім побажали успіху Ірина Нікітіна, керівник апарату Близнюкiвської районної державної адміністрації та Борис Мухін, радник голови Близнюківської районної ради.

     Визначити кращих цього дня було досить складно, адже за словами членів журі – команди демонстрували змістовні та цікаві виступи в яких вдалося розкрити актуальність екологічних проблем в Близнюківському районі.

Місця визначилися таким чином:

І місце – екологічна агітбригада «Еколенд» КЗ «Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області»;

ІІ місце – екологічна агітбригада «Зелений патруль» Добровільської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІ місце – екологічна агітбригада «БПО» Бурбулатівської філії КЗ «Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області»;

ІІІ місце –– екологічна агітбригада «Екос» КЗ «Самійлівський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області»;

ІІІ місце – екологічна агітбригада «Квіти життя» Уплатнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Наразі відеоматеріали виступу переможця та електронний варіант сценарію буде передано до КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».

Окрему подяку відділ освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА, адміністрація Близнюківського Будинку дитячої та юнацької творчості та члени журі висловлюють керівникам, які підготували екологічні агітбригади до участі та не припиняють звертати увагу підростаючого покоління на екологічні проблеми нашого району.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень