Учні 4 класу Добровільської ЗОШ відсвяткували свій випускний бал «Прощавай, початкова школо»

Дата: 23.05.2019 15:10

Щороку четвертокласники прощаються із початковою школою, дякують вчительці за працю та турботу. 22 травня 2019 року в Добровільській ЗОШ І – ІІІ ст. учні 4 класу відсвяткували свій випускний бал «Прощавай, початкова школо». З радісними посмішками на обличчі, у вишиванках випускники прибули на свято. Зустрічали їх батьки, вчителі, гості.

У вступній частині заходу було представлено спогади про дитинство та перші роки у школі під назвою “Як усе починалося….” Далі, випускники говорили теплі слова своїй першій вчительці, Щиковській А.В., яка була поруч з ними чотири роки.
     З великою любов’ю і шаною зверталися випускники до своїх батьків та рідних. Надзвичайно гарно та влучно були підібрані слова та пісні.
Зі словами привітання до учнів 4 класу звернулися директор школи Ковалевська Н.В. та заступник директора з навчально-виховної роботи Головаш С.В.
     Заключною частиною свята стало знайомство з новим класним керівником Рибанчук Л.О., яка радо прийняла у свої материнські обійми дітей у п’ятий клас.
     Старша школа з радістю зустріла нове поповнення.