Практичний педагогічний досвід

В Близнюківській ЗОШ І- ІІІ ступенів на уроках з «Основи здоров‘я»  використовується інтерактивне навчання, рольові ігри, вирішення ситуаційних завдань, складання колажів, виготовлення тематичних стіннівок та ін. «Деякими з таких вправ хотілося б поділитися з своїми колегами, а можливо цим скористаються і батьки», зазначила вчитель з «Основи здоров‘я»  Линник Н.П.  Наприклад: учні 5 –х класів  допомагали їжачку стати сильним, спритним та здоровим: кожен учень обмалював та вирізав із паперу свою маленьку долоньку (умовні голочки) написавши на ній правила здорового способу життя та прикріпили по черзі до їжачка. Чітко прочитавши написане і тим самим даючи йому поради щодо здорового способу життя: харчування, відпочинку, гігієни, заняття спортом. Діти  захоплено та завзято виконували таку роботу, яку і використають у проведені свого дозвілля!!!