У Добровільській ЗОШ І-ІІІ ст., відбулася урочиста лінійка, присвячена Дню знань та святу Першого дзвоника

Дата: 02.09.2019 15:17

02 вересня 2019 року у Добровільській ЗОШ І-ІІІ ст., відбулася урочиста лінійка, присвячена Дню знань та святу Першого дзвоника.

Свято Першого дзвоника пройшло урочисто, було багато вітань і побажань школярам, педагогам, батькам; подяки від представника Близнюківської РДА Фурмана А.В., сільського голови Калашника Ю.М., депутата районної ради Савісько Л.І., представника СТОВ «Лан» Калашника А.Ф.

Директор школи  Ковалевська Н.В. під час свого виступу привітала присутніх з початком нового навчального року та побажала усім, хто  прийшов до навчального закладу наполегливо здобувати знання та досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з вчителями, зустріти добрих і надійних друзів, а першокласникам – ніколи не зупинятися на дорозі Знань.

Також Наталія Володимирівна зачитала  вітання від голови обласної держадміністрації Юлії Світличної.

Після урочистостей учні та учителі школи пішли на перший урок.