День Гідності та Свободи у Самійлівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата: 21.11.2017 15:19

21 листопада 2017 року у школі відбулися заходи, присвячені Дню Гідності та Свободи. Класні керівники підготували та провели по класах такі заходи: 1 клас - бесіда «Діти сучасної війни», 2 клас – інформаційний бесіда  та виставка малюнків «Герої сьогодення», 3 клас – бесіда «Ми гідні кращого життя», 4 клас – година спілкування «Хто вони, герої Небесної сотні», 5 клас – «Наші земляки-герої», 6 клас – бесіда «Вони не померли даремно»; 7 клас година пам’яті «Листопад 2013-го»; 8 клас виховна година – реквієм «Ми не забудемо подвиг святий», 9 – 10 клас  «Герої небесної сотні», 11 клас відеожурнал «Боротьба за українську гідність та свободу». У шкільній бібліотеці діє  книжкова виставка «Пам'ять про героїв вічно жива».