Проведено презентацію робіт І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт учнів  Близнюківського району – членів  Малої академії наук України

Дата: 15.12.2017 15:19

Відповідно до наказу Департаменту  науки і освіти від 12.09.2017 №263 «Про проведення І, ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2017/2018 навчальному році», наказу відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації від 13.11.2017 №329 «Про проведення І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2017/2018 навчальному році» сьогодні, 15 грудня 2017 року, проведено презентацію робіт І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт учнів  Близнюківського району – членів  Малої академії наук України.

У поточному навчальному році представлено роботи за відділеннями:

- літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства (секція «Мистецтвознавство»);

- мовознавства (секція «Англійська мова»);

- філософії та суспільствознавства (секція «Філософія», «Соціологія»);

- історії (секція «Історія України», «Історичне краєзнавство»);

-технічних наук (секція «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження»);

- економіки (секція «Економічна теорія та історія економічної думки»);

- екології та аграрних наук (секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування»)

Були подані роботи з Близнюківської ЗОШ І-ІІІ ст., Уплатнівської ЗОШ І-ІІІ ст., Добровільської ЗОШ І-ІІІ ст. та Будинку дитячої та юнацької творчості.

За результатами проведення І (районного) етапу конкурсу у ІІ (обласному) етапі візьмуть участь:

Закорко Катерина, учениця 11 класу Близнюківської ЗОШ І-ІІІ ст. (науковий керівник Палагута В.В.);

Григоренко Анна, учениця 10 класу Близнюківської ЗОШ І-ІІІ ст. (науковий керівник Харченко І.В.);

Земляна Ангеліна, учениця 9 класу Близнюківської ЗОШ І-ІІІ ст. (науковий керівник Панасовська І.П.);

Стригунов Антон, учень 11 класу Близнюківської ЗОШ І-ІІІ ст. (науковий керівник Палагута О.М.);

Татаренко Тарас, учень 11 класу Близнюківської ЗОШ І-ІІІ ст. (науковий керівник Ляпкало Є.Г.);

Копа Іван, учень 9 класу Близнюківської ЗОШ І-ІІІ ст. (науковий керівник Куряченко В.В.);

Куряченко Д.В., учениця 11 класу Близнюківської ЗОШ І-ІІІ ст. (науковий керівник Шаламова-Харченко Р.М.);

Пономар Владислав, учень 10 класу Добровільської ЗОШ І-ІІІ ст. (науковий керівник Ковалевська Н.В.);

Колосок Катерина, вихованка Близнюківського Будинку дитячої та юнацької творчості (науковий керівник Куряченко В.В.)