На базі Криштопівської ЗОШ І-ІІІ ст. проведено правові дебати на тему: «Не має прав без обов’язків»

Дата: 19.03.2018 15:25

15 березня 2018 року на базі Криштопівської ЗОШ І-ІІІ ст. провідним інспектором відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА ( Линник М.) спільно з начальником Близнюківського Бюро правової допомоги (Тищенко Л.), Близнюківського РС з питань пробації (Максименко М.) та служби у справах дітей Близнюківської РДА (Гриненко М.) для учнів 9-11 класів проведено правові дебати на тему: «Не має прав без обов’язків». В ході зустрічі організатори заходу  ознайомили присутніх з правами громадян, тим як закони їх захищають та яка відповідальність передбачена за порушення цих законів.  Далі учні об’єдналися у групи для проведення дебатів. Ключові тези дебатів: «основні права громадян», «дотримуватися закону – обов’язок громадянина», «не має прав без обов’язків».  Учні обох команд висловлювали свою точку зору, відстоювали свою позицію використовуючи аргументи, що базувались на фактах і знаходилися у правовому полі. Проведення заходу сприяло формуванню в учнів критичного мислення та навичок аргументованого висловлювання, вмінню застосовувати правові знання для врегулювання життєвих ситуацій.