У Криштопівському ліцеї відбулося свято випускників

24 травня 2018 року у Криштопівському ліцеї відбулося свято випускників. Цей випускний - свято прощання з молодшою школою для учнів 4 класу. Згадали, як прийшли до першого класу  в 2014 році, про  смішні та несподівані пригоди, про веселі та безтурботні  дні початкової школи. Багато чому навчились завдяки «класній мамі» Суботі Олені Володимирівні, підготувались до більш відповідальних днів, що почнуться після літнього відпочинку. Четвертачків поздоровив директор ліцею Хурда Олександр Миколайович та соціальний педагог Корнієнко Галина Іванівна.

Веселе свято з легеньким присмаком  смутку закінчилось солодким столом для дітвори, який приготували батьки. Всього вам найкращого, соколята!