ЗАХОДИ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДом У САМІЙЛІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ

Разом із шаленим прогресом у суспільстві впевненою ходою крокує велика проблема – СНІД. Про це треба знати, навчати інших, особливо дітей, попереджати. Саме тому, в Самійлівському ліцеї відбувся тренінг «ЗУПИНИМО СНІД РАЗОМ!», який провела вчитель біології Чопенко Н.А. Учасниками тренінгу стали  старшокласники,учнів зацікавив нестандартний підхід до висвітлення важливої проблеми сьогодення –  інтерактивні вправи, робота в групах переконали  школярів у пріоритетності здорового способу життя.

А також,директором Близнюківського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Анною Шумською та спеціалістом Близнюківського відділу ДРАЦСу Анастасією Дерюгою організовано та проведено профілактичні заходи «СНІД: знати, щоб жити» для учнівської молоді нашого ліцею.

Всі учні долучилися до випуску тематичних плакатів «Скажемо СНІДу – НІ!».