учні Криштопівської ЗОШ І-ІІІ ст. з гідністю вшанували державне свято

Дата: 22.01.2018 15:39

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.  Сьогодні учні Криштопівської ЗОШ І-ІІІ ст. з гідністю вшанували державне свято. У 4 класі проведено   виховну годину до Дня  Соборності "Єднання заради Незалежності". У шкільній бібліотеці під гаслом «Моя Україна демократична і вільна» працює виставка літератури, періодичної преси та малюнків. Педагог-організатор Андрущенко Т.М. та вчитель історії Щербак Н.Ф. провели загальношкільну лінійку «Без Соборності немає незалежності». Учні 11 класу розповіли про історичні події, які сприяли  підписанню Акту злуки. Учні та вчителі школи колективно виконали Гімн України, переглянули фільму «Свято єдності» та долучилися до акції «Живий ланцюг єдності», який символізує, що сила нашої держави — в єдності українських земель. З Днем Соборності, Україно!

Нехай ніхто не половинить,

Твоїх земель не розтина,

Бо ти єдина, Україно,

Бо ти на всіх у нас одна.

Одна від Заходу й до Сходу

Володарка земель і вод —

Ніхто не ділить хай народу,

Бо не поділиться народ.