Тиждень толерантності у Криштопівському ліцеї

Дата: 16.11.2018 15:40

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов усіх учасників навчально-виховного процесу з 14 по 16 листопада 2018 року в КЗ «Криштопівський ліцей» було проведено ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ під девізом "Толерантність - дорога до миру та співпраці".

План проведення тематичного тижня був насичений та різноманітний. Кабінет практичного психолога був тематично оформлений: створено стенд з інформацією про історію появи слова «толерантність», проведено  тематичні конкурси й акції, класні години, круглі столи та бесіди на тему толерантності. Упродовж тижня Толерантності всі учні ліцею приймали активну участь в заходах. В кабінеті практичного психолога було створено "Дерево толерантних та ввічливих слів", де всі бажаючі писали на квітках та листочках ввічливі та толерантні слова і прикріпляли їх на дерево. Також всі бажаючі мали змогу прийняти участь у грі "Подаруй посмішку другу" та посміхнутися якомога ширше та щиріше. Учні 1-5 класів переглядали мультфільм про толерантність, після якого зрозуміли: що всі ми різні, але рівні, а для учнів 6-11 класів була створена відеопрезентація «Толерантність як основа сучасного світу». Цікавим став конкурс «Краще селфі з учителем», де учні з цікавістю приймали участь, що дало змогу учням краще порозумітися з вчителями.