В Близнюківському закладі дошкільної освіти №1 "Теремок" були проведені екскурсії до Меморіалу Слави

Дата: 08.05.2018 15:44

Наближається одне з найважливіших свят для країни - День Перемоги. Все далі йде від нас ця дата - 9 травня 1945 року. Наше мирне покоління не перейнято тим часом, тими надіями і страхами. Як розповісти нашим дітям про цю Велику Війну? Як донести суть того, що відбувалося і викликати в маленькій душі почуття гордості, співчуття, шанування, патріотизму?

В Близнюківському закладі дошкільної освіти №1 "Теремок" Близнюківської селищної ради напередодні свята, а саме 8 травня, були проведені бесіди з дітьми, організовані виставки малюнків по даній тематиці.

В цей день кожен по-своєму намагається висловити свою особисту подяку. З дітьми старших груп та дітьми середньої  групи були проведені екскурсії до Меморіалу Слави, де діти покладали квіти до пам'ятника Воїну Визволителю.