В Криштопівському ліцеї  проходила акція «Учнівська молодь проти СНІДу»

Дата: 30.11.2018 15:49

30 листопада 2018 року в Криштопівському ліцеї  проходила акція «Учнівська молодь проти СНІДу», присвячена Дню толерантного ставлення до людей хворих на СНІД.

Учасниками заходів стали учні 6-11 класів. Для учнів 10-11 класів була представлена  відеоробота  «1 грудня - День толерантного ставлення до людей хворих на СНІД», після якої відбулося обговорення ролика.

Для учнів 6-9 класів було проведено  акцію  « СНІДу НІ!» Діти дізналися, як передається ВІЛ-інфекція, як виявити симптоми захворювання, як вірус впливає на імунну систему та як запобігти його поширенню, познайомилися із статистичними даними щодо поширення ВІЛ СНІДу в Україні .

Учнями ліцею були випущені  інформаційні газети «1 грудня – День боротьби зі СНІДом» та  червоні стрічки - міжнародний символ боротьби зі СНІДом.