Відзначення Дня української писемності та мови в Добровільській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата: 09.11.2020 15:59

Особлива атмосфера панувала сьогодні в Добровільській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Цьогоріч відзначення Дня української писемності та мови розпочалося з радіодиктанту. Долучилися до написання радіодиктанту учні 10 -11 класів та педагогічні працівники школи.
       Для учнів 1 класу класний керівник Бакай Т.І. провела круглий стіл «Слово наше рідне – слово українське».

Щиковська А.В. в 2 класі провела захід « Шануймо українську мову!».

Класний керівник 4 класу Кременчуцька В.В. провела фото-квест зі своїми учнями  та разом з класним керівником 3 класу Самойленко Н.В. провели гру «Знавці рідної мови».

В 6 класі вчитель української мови та літератури Карнаух Н.О. та педагог-організатор Калашник Т.В. провели інтелектуальну гру «Найрозумніший». Перемогу отримав Ігнатко Ілля, який показав найкращий результат зі знань української мови та літератури.

Ніхто не має права забувати

Своєї мови рідної ніде

Як ті пісні, які співала мати

І як своє дитинство золоте.