День Гідності та Свободи в Криштопівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Щороку 21 листопада 2017 року в нашій країні відзначають День Гідності та Свободи, встановлений Указом Президента України Петра Порошенка. Цього дня українці віддають шану патріотизму й мужності громадян, що стали учасниками Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013–2014 років, піднялися на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.
З нагоди Дня Гідності та Свободи в Криштопівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася святкова лінійка та в  бібліотеці   відкрито виставку художньої і документальної літератури та фотоматеріалів.

Напередодні свята, 20 листопада 2017 року в Криштопівській ЗОШ учні школи переглянули фільми "21 листопада - День Гідності та Свободи",   ролик "Де Україна?"  та серед  1- 4 та 5-8 класів відбувся конкурс читців, присвячений Дню Гідності та Свободи. Найкращі виступи були нагороджені грамотами та солодкими призами.