Відділ освіти, молоді та спорту Близнюківської Районної Державної Адміністрації

Міжнародний день рідної мови в Олексіївській ЗОШ

    Недарма говориться, що без усякої іншої науки ще можна обійтися, а без знання рідної мови обійтися не можна. І це справді так. Людина, яка не хоче знати рідної мови, руйнує те, що повинно стати фундаментом її особистості. 21 лютого ми святкуємо Міжнародний день рідної мови. Цю дату визначено на 30-ій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО в жовтні 1999 року, яка наголосила на важливій ролі мови в розвитку освіти, культури, для консолідації суспільства, формування нації і зміцнення держави.

     Цей день для нас  є святом   вшанування рідної мови. В Олексіївській  ЗОШ І-ІІІ ступенів були проведені різні за формою виховні заходи .

     Вчитель української мови та літератури Коломієць О.П. прививала любов дітей до рідної мови через мовний конкурс «Буду я навчатись мови золотої».  Цим заходом вчитель донесла  учням інформацію про заснування Міжнародного дня рідної мови, сформувала знання учнів про шлях становлення рідної мови, розвивала  почуття патріотизму, любов до традицій та звичаїв рідного народу, національної гордості за мову, виховувала  любов до рідної мови, бажання досконало її знати.

     Вчитель української мови та літератури Гнатко А.С. зацікавлювала дітей 6-7 класів українознавчою грою «Ерудит». Свято проведено з метою виховання в учнів любові до української мови. Вчитель розпочала захід поетичною  розповіддю  про красу рідної мови, звернула  увагу присутніх на те, що немає в житті нічого найдорожчого за рідне слово. Учні співали українських пісень, читали поезії видатних поетів рідної країни, брали участь в інтелектуальній грі.« повернутися до списку новин