ТИЖДЕНЬ ПРАВОЗНАВСТВА в Самійлівській школі

Дата: 09.12.2017 16:16

Життя інколи подає нам такі уроки, що ми волею-неволею починаємо відстоювати свої права, без яких ми – ніхто. Тому важливо сьогодні знати кожному хоча б ази правової абетки для захисту своїх прав. Кожна дитина свої права мусить знати! Під таким гаслом пройшов тиждень правових знань у Самійлівській школі, який тривав з 5 по 11 грудня 2017 року.

У кожному класі відбувся захід, приурочений вивченню прав дитини: ігрова програма  «Великі права маленької дитини» (1 клас), позакласний захід «Я маю право… Кожна дитина має право!» (2 клас), виховна година «Свої права ти добре знай!»  (3 клас), гра «Великі права маленької дитини»  (4 клас), круглий стіл «Права дитинства» (5 клас), година спілкування «Закон і ми» (6 клас), гра-конференція «Права дитини в Україні» (7 клас), класна година «Закон, права та обов’язки» (8 клас), година інформації «Мир і дружба – не дива, або знай свої права» (9 клас), гра-диспут «Права людини» (10 клас), виховний захід «Слідство ведуть затоки» (11 клас). Старшокласники позмагалися у своїх знаннях з правознавства під час загальношкільного заходу  гри «Лабіринтами права», а у бібліотеці тривала виставка літератури «Права дитини в Україні».