Олена Ляпкало вручила ключі від шкільного автобуса учням і педколективу Лукашівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата: 02.09.2019 16:16

02 вересня 2019 року в Лукашівській ЗОШ І-ІІІ ст. сталася радісна подія – відтепер за дітворою приїжджатиме новенький шкільний автобус.

На урочистих заходах із привітальним словом та з нагоди Дня знань під час церемонії вручення новенького шкільного автобуса були присутні заступник голови райдержадміністрації Олена Ляпкало, в.о. директора Лукашівської ЗОШ І-ІІ ст. Олексій Лисенко, Лукашівський сільський голова Людмила Маноха,  педагогічний колектив, учні школи та батьки.

Вражала дитяча щирість та радість в очах школярів.

Олена Ляпкало висловила слова вітання керівництву школи  та побажала, аби новенький автобус довго служив школярам, а дітки гарно та старанно навчалися. При цьому були висловлені щирі слова вдячності особисто Анатолію Калашнику, який під час роботи на посаді голови Близнюківської районної державної адміністрації вніс особистий вагомий вклад у вирішення даного питання.

«До речі, вже кілька років поспіль учні Близнюківського району практично щороку отримують у вигляді таких подарунків нові шкільні автобуси», - зауважила заступник голови Близнюківської районної державної адміністрації Олена Ляпкало.