У Садовському ЗДО "Веселка» відсвяткували «День вишиванки» та "День Європи"

Дата: 21.05.2018 16:17

У Садовському ЗДО "Веселка» відсвяткували «День вишиванки» та "День Європи". В закладі лунав дитячий гомін і веселий сміх. Малята із цікавістю розглядали сорочки одне одного, з гордістю розповідали, про красу створену умілими руками. Дітям надзвичайно цікаво було почути легенду про вишиванку,слухати українські пісні, водити хороводи, грати в народні ігри, відгадувати загадки, розглядати старовинний одяг із бабусиної скрині. Такий захід формує у дітей почуття прекрасного, вселяє в душі маленьких українців тільки найкращі почуття, наповнює її споконвічною могутньою силою українського народу. Не менш цікавою була гра-подорож країнами Європи, під час якої діти відгадували героїв казок та виконували флешмоб.