Відділ освіти, молоді та спорту Близнюківської Районної Державної Адміністрації

Гра-квест «Пошук скарбів» у пришкільному таборі відпочинку з денним перебуванням «Бригантина» на базі Уплатнівської ЗОШ

Справжньою родзинкою у пришкільному таборі відпочинку з денним перебуванням «Бригантина» на базі  Уплатнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, стала гра-квест «Пошук скарбів».
     За найкращими законами пригодницького жанру учасники  квесту включились у пошук «Скарбу», розшукуючи на маршруті одну за одною чергові підказки.  А щоб їх розгадати, випробовували власні знання із різних сфер життя. Кожна правильна відповідь наближала пошуковців до омріяної мети. Тож, коли вони самі сумнівались у виборі, звертались за допомогою до своїх вихователів, які ніколи не відмовляли наполегливим хлопчикам і дівчаткам у дружній пораді.

     За веселою рухливою розвагою «Пошук скарбів» приховується комплекс розвиваючих елементів, здатних не лише гарно розважити школярів під час літнього відпочинку, а й надати їм корисні знання та навички.

     Граючись на дитячому майданчику, вихованці отримали повідомлення про те, що до поштового відділення їм надійшов лист із завданням. Діти вирушили на пошук скарбу, до якого їх приведе кодове слово, яке вони складуть з літер, що отримають за виконання завдань на зупинках.

     Цього року учні пройшли такі зупинки: «Збери казку» - учні мали об’єднати всіх героїв казок разом (поштове відділення), «Вгадай мелодію» - почувши мелодію, потрібно було назвати пісню, а в кінці одну з них заспівати , «Стрибунець» - спортивне змагання зі стрибків через скакалку, «Посмішка» - діти із зав’язаними очима зображували смайлик на заготовленому аркуші, «Влучно в ціль» - влучні попадання в кільце, «Перша допомога» - надання першої допомоги, «Загадкова» - відгадування загадок, «Фінальна» - пошук скарбу.

     Звичайно, гра-квест досягла кульмінації, коли діти знайшли СКАРБ – це справжній вибух радості.

     І не так важливо, що у потаємному пакунку: прохолодний напій, смачні бублики чи цукерки. Для дітей це – омріяна перемога.« повернутися до списку новин