Для старших вихованців Близнюківського БДЮТ відбулося святкове дійство – цікава  вистава  «Новорічне казка»

Дата: 27.12.2017 16:50

26 грудня 2017 року для старших вихованців Близнюківського БДЮТ відбулося святкове дійство – цікава  вистава  «Новорічне казка». Вихованці різноманітних гуртків, як справжні актори виконували свої ролі. Змінювалися   сюжети казки, діти виконували різноманітні   номери художньої самодіяльності. Всім глядачам було весело та цікаво, вони з захопленням  зустрічали «заморських артистів», які завітали  для зустрічі Нового року.

В залі панував веселий святковий настрій, звучали привітання з Новим 2018 роком. На завершення свята Дід Мороз гостинно запросив усіх дітей до солодкого столу з запашним чаєм.

Спонсором Новорічних свят у Близнюківському Будинку дитячої та юнацької творчості виступила Близнюківська РДА.