В Олексіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено свято-ярмарок "Масляна, Масляна, яка ти красна!"

Дата: 04.03.2019 16:56

Масляна - давнє слов'янське свято, яке відзначають протягом тижня. Цьогоріч Масляна починається 4 березня і триватиме до 10 березня. Саме сьогодні в Олексіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено свято-ярмарок "Масляна, Масляна, яка ти красна!", яке провели вчитель історії Байдосова Г.В. та вчитель української мови та літератури Коломієць О.П. На свято-ярмарок прийшли гості: сільський голова, батьки учнів, вчителі, технічний персонал школи, учні 1-10 класів.

Головними героями свята були скоморохи, господині свята, козак та його помічник джура.

До уваги глядачів було представлене дійство з піснями, танцями, змаганнями, в якому брали участь всі присутні на святі. Потім запрацював шкільний ярмарок.