26 та 27 травня до Близнюківської бібліотеки –філії для дітей завітали учні перших класів КЗ «Близнюківський ліцей» на екскурсію «Царство книг».

Дата: 27.05.2021 16:49

26 та 27 травня до Близнюківської бібліотеки –філії для дітей завітали учні перших  класів  КЗ «Близнюківський ліцей» на екскурсію «Царство книг».    Бібліотечні працівники познайомили  учнів  з  відділами бібліотеки, розповіли  про  різноманітність  книг  та  ознайомили з  правилами  поводження  з  ними. Діти прослухали  коротку  історію виникнення бібліотек у світі  та  Україні   та  про  рідкісні  книги  найбільших  і  найменших  розмірів. Після  чого  школярі  розглянули   періодичні  видання та бібліотечні  виставки, а  також  із  задоволенням  брали участь  у  вікторині  «З  якої  казки  речі» та «Відгадай  казку».