Відділ освіти, культури, молоді та спорту Близнюківської селищної ради

26 та 27 травня до Близнюківської бібліотеки –філії для дітей завітали учні перших класів КЗ «Близнюківський ліцей» на екскурсію «Царство книг».

Дата: 27.05.2021 16:49
Кількість переглядів: 9

26 та 27 травня до Близнюківської бібліотеки –філії для дітей завітали учні перших  класів  КЗ «Близнюківський ліцей» на екскурсію «Царство книг».    Бібліотечні працівники познайомили  учнів  з  відділами бібліотеки, розповіли  про  різноманітність  книг  та  ознайомили з  правилами  поводження  з  ними. Діти прослухали  коротку  історію виникнення бібліотек у світі  та  Україні   та  про  рідкісні  книги  найбільших  і  найменших  розмірів. Після  чого  школярі  розглянули   періодичні  видання та бібліотечні  виставки, а  також  із  задоволенням  брали участь  у  вікторині  «З  якої  казки  речі» та «Відгадай  казку».