Новий рік – це одне з найбільш таємничих, урочистих і «родинних» свят, яке обіцяє здійснення мрій кожному, хто вірить у дива. Це одне з найкрасивіших свят на світі, яке відгукується особливими мелодіями в серцях дорослих і дітей, щедро даруючи людям по всій землі радість і добро, сміх та веселощі.

Новорічні ранки в Уплатнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів традиційно збирають учнів у чарівно прикрашеному актовому залі, біля розкішної ялинки. Цього року у заході брали участь не лише учні початкової школи, а й середньої та старшої.

Учні початкової школи порадували гостей свята творчими сюрпризами, учні 5-8 класів готували  святковий карнавал, 9-11класи – новорічний КВК.

Веселощі, жарти, танці, співи, хоровод, вітання Діда Мороза, Снігуроньки… Відгомін цього свята зігріватиме серця дітей увесь наступний рік, даруючи їм віру у дива.