НОВОРІЧНІ СВЯТА В САМІЙЛІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ ЗАВЕРШИЛИСЬ

Дата: 03.01.2019 18:26

Новорічне свято – це, без сумніву, довгоочікувана казка для усіх дітей, це час подарунків, сюрпризів, адже довкола панує магія добра та такого бажаного дива.

У Самійлівському ліцеї святкування пройшли по новорічному весело, гамірно та яскраво. Учні молодших класів відвідали виставу «Новорічні пригоди Фунтика».

До учнів середньої школи  на Новорічний ранок завітали аніматори, які грали, співали та танцювали разом з дітьми. Подарувавши святковий настрій, купу гарних емоцій та вражень.

Для здобувачів освіти старших класів було організовано Новорічний вечір з «Маскарад-дискотекою».

А завершили Новорічні святкування поїздкою  до м. Дніпро, де діти відвідали льодову ковзанку «МОСТ-АЙС», побували на  різдвяному ярмарку та потрапили  на свято «Ялинка збирає друзів».