Вітаємо переможців!

Дата: 16.02.2018 18:29

15 лютого 2018 року в Близнюківській школі відбулося урочисте вітання учнів-переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України в 2017/2018 навчальному році:

Стригунова Антона, учня 11 – А класу - ІІ місце, секція «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження», науковий керівник Палагута О. М., учитель фізики та інформатики.

Закорко Катерину, ученицю 11 – А класу – ІІІ місце, секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування», науковий керівник Палагута В. В., вчитель хімії.

Колосок Катерину, ученицю 11 – А класу – ІІІ місце, секція «Філософія», науковий керівник Куряченко В. В., учитель історії.

А також учасників:

Татаренка Тараса, учня 11 – А класу, секція «Економічна теорія та історія економічної думки», науковий керівник Ляпкало Є. Г., учитель економіки.

Копу Івана, учня 9 – А класу, секція «Історичне краєзнавство», науковий керівник Куряченко В. В., учитель історії.

Куряченко Дарію, ученицю 11 – А класу, секція «Англійська мова»,  керівник Шаламова-Харченко Р. М., вчитель іноземної мови.

Григоренко Анну, ученицю 10 класу, секція «Соціологія», науковий керівник Харченко І. В., соціальний педагог.

Земляну Ангеліну, ученицю 9 – А класу, секція «Українська література», відділення «Мистецтвознавство», науковий керівник Панасовська І. П., учитель трудового навчання.

Щиро вітаємо  і бажаємо подальших перемог!