День народження Тараса Григоровича Шевченка у Самійлівській школі

Поезію Тараса Шевченка перекладено більш ніж ста мовами світу. Один із 300 кратерів Меркурія отримав ім’я Тараса Григоровича. Діаметр кратера Т. Г. Шевченко – 137 кілометрів. 1384 пам’ятники Кобзареві встановлено на території від Бразилії до Китаю. Більшість — 1256, розташовані на території України, майже півтори сотні розмістились у 35 країнах. Нині в Україні 164 населені пункти названі на честь Тараса Шевченка.

Його творчість це його душа, в ньому він був чесний і добрий, ярий і нескінченно багатий.

Учні 7 класу підготували урочисту лінійку, присвячену дню народження Кобзаря. Знову у стінах школи пролунали вічні слова, вірші, пісні найвеличнішого українського поета, письменника, прозаїка, художника, які закликали нас любити Україну та боротися за її мирне та щасливе майбуття.