В Уплатнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшли Шевченківські дні

Учні всієї школи  знов поринули у світ життя та думок палкого патріота, здійснивши віртуальну подорож у минуле.

Учасники заходу читали улюблені вірші поета. Звучали записи пісень на слова Т.Шевченка, презетації супроводжувались  інсценівками з  творів та біографії митця.

Учні мали змогу переглянути мультфільм за віршем-піснею «Садок вишневивий коло хати».

Цікавою та пізнавальною  стала гра   «Найрозумніший» (за життям та творчістю поета) серед учнів старших класів.

Протягом Шевченківських днів учителями-словесниками, початківцями, класними керівниками  були проведені тематичні уроки та години спілкування, міні-твори, диктанти, поетичні хвилинки.

Минуло багато років із дня народження славного сина українського народу, але й сьогодні, як живий, він говорить із своїми сучасниками.