Дата: 19.12.2018 18:43

День Святого Миколая – одне з найулюбленіших дитячих свят. Українці з давніх-давен вважають Миколая своїм заступником, захисником бідних і знедолених, який завжди несе добро.
     Святий Миколай – таємничий, шляхетний, чуйний, добрий і правдивий Апостол любові. Щиро і таємно роздав свою велику спадщину бідним, бо поважав одне багатство – Милосердя. Цим заслужив нагороду у Бога: творити чудеса. Невидимою рукою Святий Миколай обдаровує нас і сьогодні.

Цікаво та весело 19 грудня пройшло свято Миколая в Уплатнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Учні 6-9 класи   підготували чудову літературно-музичну композицію “Миколай іде до нас”. Діти ознайомили присутніх з історією свята, розповіли про благодіяння Миколая-Чудотворця, розповідали вірші, співали пісні. По закінченню заходу діти отримали подарунки від Святого Миколая. А Святий Миколай побажав усім гарного настрою, учням веселих свят та незабутніх зимових канікул.