Відбулися змагання на Кубок засновника гирьового спорту в Близнюківському районі Т.А.Осипи

Дата: 26.03.2018 18:52

25 березня 2018 року в спортивному залі Близнюківського районного стадіону ім. М.І.Биченка відбулися змагання на Кубок засновника гирьового спорту в Близнюківському районі Т.А.Осипи. В змаганнях взяли участь спортсмени з  Нової Водолаги та Близнюківського району. Урочисте відкриття змагань розпочали директор Близнюківської ДЮСШ Костянтин Кондра і головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА Наталія Манзюк, які привітали учасників зі спортивним святом і побажали великих спортивних здобутків, здоров'я та відмінних успіхів у навчанні, так як, переважна більшість атлетів складалась з учнів Близнюківської школи, шкіл району та вищих навчальних закладів міста Харкова. Було зачитано наказ управління у справах молоді та спорту про присвоєння Осипі Тарасу Андрійовичу тренеру-викладачу з гирьового спорту першої категорії. З чим його і привітали гучними оплесками всі присутні в залі. В приміщенні спортивного залу змагалися за головний трофей більше 60 спортсменів, починаючи з початківців та закінчуючи студентами Харківських вишів.

Під час змагань були показані високі результати. А деякі з учасників покращили власні результати порівняно з попередніми змаганнями.   Після закінчення турніру, всі переможці та призери отримали медалі та дипломи. Володарем Кубку в цьому році став учень Близнюківської ДЮСШ Катюха Денис. Нагородження проводив начальник відділу освіти, молоді та спорту Леонід Бондаренко, тренер-викладач з гирьового спорту Осипа Тарас Андрійович та головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Манзюк Наталія.