В Олексіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов тиждень природничо-математичних наук

Дата: 23.02.2018 18:54

В Олексіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов тиждень природничо-математичних наук. Протягом тижня з  19.02.2018 по 23.02.2018 проходили заходи згідно складеного плану членами ШМО природничо-математичного циклу.

1.Математичне шоу для учнів початкової школи.

2.Хімічна вікторина для  учнів 7-8 класів.

3. «КВК» між учнями 8та 9 класів.

4.Виступ екологічної агітбригади «Сонцеграй» .

5.Відкритий урок з математики .

19 лютого в початковій школі вчитель математики Катюха Т.О. зацікавлювала учнів математичною вікториною.

20 лютого відбулась «Хімічна вікторина» для учнів7-8 класів. Вчитель  хімії , Рибас С.А. вчила дітей застосовувати свої знання в нестандартних ситуаціях , розвивала комунікативну та соціальну компетентність, виховувала інтерес до предмету  хімія.

21 лютого пройшов математичний КВК для 8-9 класів, який підготувала Катюха Т.О.

23 лютого вчитель математики Хмеленко Г.П. провела відкритий об’єднаний  урок  з математики для учнів  6,11 класів «Раціональні числа. Додавання і віднімання», з метою узагальнення  вивченого матеріалу  для учнів 6 класу і підготовки до ЗНО учнів 11 класу. На уроці були присутні вчителі, батьки , учні 5 класу. Було розв’язано багато  цікавих нестандартних завдань, пов’язаних із життєвими ситуаціями.