20 вересня 2019 року в Уплатнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов виховний захід присвячений Міжнародному Дню Миру

Дата: 21.09.2019 19:08

20 вересня 2019 року в Уплатнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов виховний захід присвячений  Міжнародному Дню Миру. Учні 1-10-х класів брали участь у конкурсі малюнків на асфальті «Світ без війни. Діти намалювали карту України і розфарбували її своїми долоньками в жовто-блакитний колір. Ці малюнки, це заклики жити у мирі та дружбі. Дуже цікаво було спостерігати за юними художниками, які дуже яскраво та вдало відображали свої мрії.

На завершення акції головний національний символ ожив біля нашої школи. У формі Герба України вишикувались учні, вони підсумували свою композицію Гімном України, заспівавши його акапельно на чолі з учителями.

Такі акції та заходи, за словами старшокласників, дуже позитивно впливають на формування національної свідомості та патріотичного духу в дітей. У такий непростий для України час це надзвичайно важливо, адже саме від нас залежить доля не тільки нашої країни, але й Європи, та усього світу.