Дата: 23.02.2018 19:29

З нагоди святкування 21 лютого Міжнародного дня рідної мови у Садовській школі пройшов захід, присвячений красі і багатству української мови. Недарма говориться, що без усякої іншої науки ще можна обійтися, а без знання рідної мови обійтися не можна. І це справді так. Людина, яка не хоче знати рідної мови, руйнує те, що повинно стати фундаментом її особистості. У виконанні учнів звучали вірші, гуморески, інсценів, пісні. Метою заходів було виховання любові до рідної мови, бажання її досконалого вивчення. Мова народу – найкращий цвіт, що ніколи не в’яне, а вічно живе, розвивається. Шкільну нашу родину об’єднав «диктант єдності» на тему «Без мови немає народу».