Відділ освіти, молоді та спорту Близнюківської Районної Державної Адміністрації

На базі Близнюківського ліцею було проведено «Урок мужності»

    27 вересня 2019 року на базі Близнюківського ліцею було проведено «Урок мужності», на якому були присутні представники Близнюківського військового комісаріату. Традиції нашого народу – справжній скарб, який потрібно оберігати та дбайливо передавати із покоління в покоління.

   Серед прадавніх осінніх християнських свят є свято Покрови (14 жовтня). Пресвята Богородиця вважалася покровителькою як усієї України, так і козацтва зокрема. Починаючи з 2015 року, 14 жовтня це також і День захисника України.

   День захисника України та День Українського козацтва – це свято історії, культури, високих моральних цінностей, а також – дружби та об’єднання заради втілення у життя цікавих задумів та ідей. Саме тому всі загальноосвітні навчальні заклади  Близнюківського району  долучилися до відзначення цього свята. У школах проведено багато цікавих заходів, метою яких було виховання учнівської молоді в дусі військових традицій українського народу, формування патріотично зрілої особистості, вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу.« повернутися до списку новин