У КЗ «Криштопівський ліцей» відзначали День української писемності та мови

08 листопада 2019 року у КЗ «Криштопівський ліцей» відзначали День української писемності та мови. Здобувачі освіти 10 та 11 класів написали   XІX радіо диктант національної єдності у Близнюківській бібліотеці, а у  ліцеї  - учні 5-9 класів. У написанні XX Міжнародного  конкурсу з української мови ім. П.Яцика брали участь здобувачі освіти 3 та 4 класів.   Для учнів 7 класу Корнієнко Г.І. провела квест «Мово моя українська»,  а учні 6 класу разом з класним керівником Шамаріною Р.Ю. випустили газету  «Мова єднання  - українська» та провели усний журнал «День української  писемності та мови». Бібліотекарем Івановою А.М. та педагогом-організатором Андрущенко Т.М. було організовано тематичну виставку.