Всесвітній день дитини в Уплатнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата: 23.11.2017 20:05

20 листопада — Всесвітній день дитини. Офіційно це свято з'явилося в 1954 році завдяки відповідному рішенню Генеральної Асамблеї ООН, яка звернула увагу всього людства на необхідність досягнення взаєморозуміння з дітьми та забезпечення благополучних умов для їх життя.

Майже афоризмом стали слова «Без свят не буває дитинства!». Свята духовно збагачують дитину, розширюють її знання про навколишній світ, допомагають відновлювати старі й добрі традиції, об’єднують і спонукають до творчості.

Тому 20 листопада в учнів 1-4 класів пройшов виховний захід «Дітям світу – сонце й мир».

Дружні клоуни завжди були поруч , вони  змагалися з дітьми  в спритності та умінні танцювати.  Вірші про дитинство, казкова вікторина , цікаві сценки, положення з Конституції України про права дитини, все це переплетене чудовим дитячим співом.

Свято пройшло весело, цікаво та яскраво. Приємно, що під час заходу діти отримали позитивні емоції та гарний настрій. Найактивніші з присутніх були нагороджені призами.