У Самійлівській школі відбувся тренінг за участю учнів 10 та 11 класів «Зупинимо СНІД разом»

Дата: 01.12.2017 20:22

1 грудня Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Підлітки – це діти, які знаходяться між такими етапами життя як дитинство та юність. Їх свідомість знаходиться у вирі повсякденних подій у постійному пошуку власного «Я». Саме в цьому віці закладаються життєві пріоритети, які згодом будуть або укріплюватись, а бо кардинально змінюватись. Саме зараз дуже важливо звертати увагу учнів підліткового віку на глобальні проблеми людства та закладати підґрунтя юнацької  поведінки та відповідальності за власні вчинки.

З цією метою та з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у школі відбувся тренінг за участю учнів 10 та 11 класів «Зупинимо СНІД разом»

У ході тренінгу учні виконували ряд вправ: ситуаційні завдання, мозкові атаки, визначення правильності тверджень та створення агітаційних плакатів.