Відділ освіти, молоді та спорту Близнюківської Районної Державної Адміністрації

Тиждень безпеки життєдіяльності в Садовському ДНЗ "Веселка"

    Народна мудрість говорить: "Посієш звичку - пожнеш характер". Тому формування у дітей стійких навичок правильної поведінки в незвичних небезпечних обставинах, усвідомлення цінності їх життя та здоров'я, навчання способів регулювання власної поведінки в довкіллі, серед людей та предметів повинно починатися з раннього віку. Для цього проводяться "Тижні безпеки" для малечі.

     З 23.04.2018 по 27.04.2018 в Садовському ДНЗ "Веселка" проходив "Тиждень безпеки життєдіяльності дитини". Головна мета проведення тижня:

- поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми в закладі освіти з питань особистої безпеки та захисту життя у НС;

- удосконалення теоретичних знань і практичних навичок педагогічних працівників з питань захисту і дій в умовах НС.

     В закладі щоденно проводились спостереження, дидактичні ігри, бесіди, заняття, обговорення ситуацій, ігри-тренінги, ігри-драматизації, сюжетно-рольові ігри, дослідницька та практична діяльність. Вихователі підготували ширми, рекомендації, поради для батьків, проводились різні види просвітницької роботи з питань безпеки життєдіяльності дитини. В зрозумілій, ігровій, цікавій формі дітям повідомили та нагадали правила пожежної безпеки.

 

 « повернутися до списку новин