Учні 5 класу Садовської ЗОШ прийняли участь у розважально-конкурсній програмі до Дня святого Валентина

Дата: 21.02.2020 20:34

17 лютого 2020 року учні 5 класу Садовської ЗОШ прийняли участь у розважально-конкурсній програмі до Дня святого Валентина. На пари чекали інтелектуальні, музичні, танцювальні, творчі конкурси, за підсумком яких були визначені переможці!

День всіх закоханих, або ж День святого Валентина – це не лише свято романтики, кохання та ніжності. Свято оповите багатьма легендами і ніхто достеменно не знає, чи існував святий Валентин і чи справді він вперше подарував коханій романтичну валентинку.
     Як все було насправді, ми не знаємо і вже ніколи не дізнаємося, але безсумнівно одне — молодий християнський священик дійсно загинув в ім’я Любові. І цієї Любові було йому відпущено багато на одне його коротке життя — любов до Бога, любов до прекрасної дівчини, любов до людей взагалі, яким він допомагав і як священик, і як лікар, і як просто прекрасна людина з величезною душею, яка творить добро.