В Добровільській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшли заходи з нагоди святкування Дня захисника України

Дата: 12.10.2018 20:39

12 жовтня в Добровільській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшли заходи з нагоди святкування Дня захисника України. До нього готувалася вся школа.

Учні 2 класу (класний керівник Кременчуцька Віта Володимирівна) провели відкритий урок для першокласників за темою «Нащадки козацького роду». Розповідаючи вірші, співаючи пісні, показуючи презентацію з  історії українського козацтва другокласники познайомили присутніх з нашими славними предками.  Почесними гостями на уроці були колишні учні школи учасники АТО Пашковський Микола, Політучий Олександр, а також солдат Національної гвардії України Ковалевський Юрій.

Спортивні ігри для учнів початкової школи провів вчитель Головаш Сергій Вікторович.

Святковий концерт підготувала і провела Калашник Тетяна Вікторівна.

Цікаво і весело пройшли спортивні змагання між учнями 5-9 класів, підготовлені вчителем Ковалевським Євгенієм Михайловичем.

Особливо запам’яталися силові змагання з кроссфіту між учнями 10-11 класів.