Тиждень протипожежної безпеки в Уплатнівській ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата: 02.11.2017 20:40

Загрозу життю та здоров’ю людини можуть зчинити різні ситуації. Це і дорожній рух, і пожежі, і стихійні лиха, і сама людина. Саме тому з метою виховання поважного ставлення до безпеки людини, усвідомлення необхідності вироблення навичок з дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях , що виникають при порушенні життєвого процесу у побуті, під час трудової діяльності чи в соціальному середовищі, підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення безпечної життєдіяльності учнів в Уплатнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено Тиждень протипожежної безпеки, який проходив під девізом: «Легко вогник запалити, та не просто загасити»

План – графік проведення

Тижня знань пожежної безпеки

на тему

«Легко вогник запалити, та не просто загасити»

в Уплатнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Захід

Відповідальна

особа

(30.10.17)

Відкриття Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему: «Легко вогник запалити, та не просто загасити»  Загальношкільна лінійка. Оголошення плану роботи.

(31.10.17)

Тематичні бесіди, години спілкування, уроки-тренінги, усні журнали

Класні керівники

Виставка-огляд спеціальної літератури «Вогонь наш друг, та не завжди, чекати можна і біди»

Шкільний бібліотекар

(01.11.16)

Показ документального фільму «Пожежники» та «101 – служба порятунку» для учнів 6-8 класів

Класні керівники

Показ мультфільмів «Фокс і Трот поспішають на допомогу. Пожежа_ серія 4»  та «Пожежа» для учнів 1-5 класів

(02.11.17)

Конкурс тематичних малюнків на тему «Вогонь не іграшка» 1-6 класи та буклетів на тему «Правила пожежної безпеки»  7-8 класи

Класні керівники

Конкурс віршів, казок, ребусів та загадок про пожежну безпеку

Чкиря Л.В.,

Іванова І.О.

П’ятниця

(03.11.17)

Виступ агітбригади юних пожежників-рятівників  на тему «Запобігти, врятувати, допомогти!»

Класні керівники

Лінійка-закриття Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему: «Легко вогник запалити, та не просто загасити», нагородження переможців конкурсів.

Класні керівники

Викладання матеріалів проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему: «Легко вогник запалити, та не просто загасити» на шкільному сайті.