Відділ освіти, молоді та спорту Близнюківської Районної Державної Адміністрації

В Уплатнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проходить Всеукраїнський тиждень права та продовжуються заходи Всесвітньої акції «16 днів проти насильства»

     З 3 по 9 грудня в Уплатнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проходить Всеукраїнський тиждень права та продовжуються заходи Всесвітньої акції «16 днів проти насильства». Організатори намагаються охопити участю щонайбільше школярів, щоби привернути увагу дітей до важливості правомірної поведінки у суспільстві, необхідності знання своїх прав та виконання всіляких обов’язків. 3 грудня учні 1- 11 класів стали учасниками загальношкільної акції «Ця долоня більше не вдарить дівчинку». Залишаючи відбиток своєї долоні на плакаті, діти, насамперед хлопчики, давали обіцянку більше не застосовувати сили у вирішенні конфліктів з дівчатами, не ображати і принижувати, а захищати представниць прекрасної статі.

Команди 9-11 класів взяли активну участь в інтелектуальному правознавчому турнірі на знання прав та обов’язків громадян України.

     4 грудня дитячий Омбудсмен школи Нішта Аліна провела інформаційну п’ятихвилинку  та нагадала про основний зміст Загальної декларації прав людини, прийнятої ООН у 1948 році. Цього ж дня для дітей 1-4 класів вчитель правознавства, Головаш Людмила Леонідівна, провела відео лекторій «Сторінками Конвенції з прав дитини». Учні вчилися бачити взаємозв’язок між такими важливими поняттями як права та обов’язки неповнолітніх.« повернутися до списку новин