Вихованців гуртка «Географічне краєзнавство» Близнюківського Будинку дитячої та юнацької творчості на базі Уплатнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів продовжують втілювати в життя проект «Біла криниця - невмируще джерело наших животоків».

Дата: 22.10.2019 21:18

Найбільше вразило те, що майже усе узбережжя засмічене.

- Скажіть, панове відпочиваючі, чи не соромно вам, що після вас та ваших забав, страждають інші, невже вам самим не гидко відпочивати серед куч сміття та нестерпного сморіду?! Хіба так важко прибрати за собою?! Адже увесь цей непотріб опиниться в наших річках, де ви та ваші діти купаються, звідки поливаються городи та поля, а отруйні речовини на вашому столі у тих же продуктах харчування!

Цей факт дійсно обурив наших дітей. Сподіваюся, що даний проект допоможе навчити наше молоде покоління мислити інакше щодо бережливого ставлення до природних ресурсів, їх обмеженості, особливо чистої прісної води, усвідомити те, що таке наше відношення до природи, обов'язково обернеться лихом для нас самих. І фраза «Найбільшою проблемою людства ХХІ ст. буде наявність чистої прісної води» вже не здається якоюсь казкою.

Усі ці враження, як позитивні так і негативні, ми обговорили біля вогнища, неподалік від джерела. На нас, стомлених, але задоволених, чекала смачнюча каша від Марченко Ольги. А пісні біля вогнища створили гарний настрій та ще більше здружили нашу команду.