«Правовий букварик» у початкових класах

Дата: 21.03.2018 21:19

Дуже важливо формувати правосвідомість особистості ще з раннього дитинства. Саме з цією метою вчителі початкових класів Котлярова С.О., Москаленко Т.О., Таран Н.Ю. та Овсяннікова Н.М. підготували та провели захід для учнів початкових класів «Правовий букварик». Основними завданнями заходу було ознайомити дітей із правами, що гарантуються законом, сприяти формуванню правового світогляду, системи теоретичних поглядів на права дитини, формувати активну позицію дітей щодо реалізації себе та своїх прав у житті, правову свідомість. Розвивати логічне мислення, інтерес до правових знань, навички самореалізації і самовиховання. Виховувати пошану до законів України, вчити користуватися своїми правами.

Захід проводився у рамках виконання плану правопросвітницького проекту «Я маю право».